Попрацюймо

над тим,

аби досягти

свого оптимального

стану

Ми прагнемо жити більш здоровим життям, і NUTRILITE допомагає нам у цьому. Як світовий бренд дієтичних добавок № 1* торгова марка NUTRILITE протягом 80 років накопичувала знання та досвід на основі наукових досягнень і результатів досліджень. Карл Ф. Рейнборг, засновник торгової марки NUTRILITE, відкрив переваги поживних речовин рослинного походження у 1920-х роках, працюючи в сільській місцевості Китаю. Скориставшись власним досвідом, він створив у 1934 р. перші багаті на фітонутрієнти дієтичні добавки і розпочав продаж щоденної мультивітамінної добавки на ринку США.

Дієтичні добавки торгової марки NUTRILITE виготовляються з використанням нашої ексклюзивної технології «від насінини до дієтичної добавки». NUTRILITE - одна з провідних світових торгових марок дієтичних добавок, яка на власних фермах вирощує високоякісні рослини з використанням методів стійкого землеробства. Ми збираємо рослини в період найвищої концентрації в них фітонутрієнтів і обробляємо їх упродовж кількох годин з використанням новітніх технологій. Ми ретельно розробляємо формули наших продуктів і щомісяця проводимо понад 25000 тестувань, щоб забезпечити постачання споживачам лише високоякісних і надійних дієтичних добавок.

Торгова марка NUTRILITE вбачає своє завдання у заповненні прогалин у раціоні кожного споживача, аби всі ми могли залишатися здоровими та активними. 

*Джерело: Euromonitor International Limited. www.euromonitor.com/amway-claims

Поєднання

природи і науки

протягом

80 років

Довіра має важливе значення як у роботі, так і в дозвіллі. Продукція NUTRILITE завойовувала довіру споживачів із 1934 року завдяки своїй відданості ідеї створення дієтичних добавок на основі рослинної сировини, багатих на фітонутрієнти. З тих пір як Карл Ф. Рейнборг використав свої знання, здобуті в сільській місцевості Китаю, для створення і виведення у 1934 р. на ринок США першої полівітамінної мультимінеральної дієтичної добавки, призначеної для щоденного споживання, торгова марка NUTRILITE спрямовувала всі свої зусилля на те, аби ми могли завжди залишатися в найкращій формі.

Карл Рейнборг одним із перших усвідомив важливість збереження всіх поживних речовин, що містяться в рослинах, таких як вітаміни, мінерали та сполуки, відомі під назвою фітонутрієнтів. У результаті розвитку науки протягом наступних десятиліть стало достеменно відомо, що фітонутрієнти є необхідними для активного життя. Ми продовжуємо цю традицію прагнення до інновацій, зосередившись на кожному з етапів процесу виробництва, починаючи з вирощування рослинної сировини на власних фермах з використанням методів стійкого землеробства і закінчуючи її збиранням у період, коли концентрація фітонутрієнтів досягає найвищих значень. Потім ми швидко обробляємо рослинну сировину, щоб забезпечити кінцевому продукту максимальну свіжість.

Вісім десятиліть відданості ідеї якості, безпеки, надійності та інноваційної науки здорового харчування забезпечили NUTRILITE місце торгової марки № 1 у світі з продажу вітамінів і дієтичних добавок*. Ваше здоров'я - це наша місія. 

*За даними Euromonitor International Limited. www.euromonitor.com/amway-claims

Ми дбаємо

про кожен інгредієнт

на кожному

етапі виробництва 

Ми ніколи не йдемо на компроміс із якістю. Особливістю методів виробництва продукції NUTRILITE є те, що це єдина світова торгова марка дієтичних добавок, яка дотримується філософії «від насінини до дієтичної добавки».

  • Аби отримати найкращі результати, ми вирощуємо лише відібрані нашими дослідниками види насіння.
  • Ми старанно доглядаємо рослини на наших фермах, розташованих у США, Мексиці та Бразилії, використовуючи при цьому методи стійкого землеробства без жодних пестицидів.
  • Ми збираємо рослини у період досягнення ними найвищої концентрації фітонутрієнтів.
  • Ми ретельно висушуємо та обробляємо їх протягом лише кількох годин, щоб зберегти в наших дієтичних добавках максимум поживних речовин.
  • Ми забезпечуємо оперативне транспортування нашої продукції споживачам, щоб гарантувати її свіжіть та ефективність.
  • Ми проводимо щомісяця 25000 тестувань із використанням найновішого обладнання, аби бути впевненими в тому, що наша продукція залишається найкращою.

 

Наші дослідники продовжують розробляти нові концентрати і кращі формули, використовуючи у виробництві дієтичних добавок NUTRILITE всі переваги новітніх технологій та нові наукові здобутки. Замість того, щоб місяцями зберігати свою продукцію на складах, ми одразу транспортуємо її до споживачів, щоб вона зберігала свою свіжість і ефективність. Від насіння, яким ми засіваємо наші ферми, до дієтичних добавок, які ми постачаємо споживачам, ми старанно дбаємо про кожен інгредієнт на кожному етапі виробництва. Тож усі ми маємо можливість жити в гармонії з природою і собою. 

Нехай природа

допоможе нам

виростити

найкращий урожай

Ми знаємо, що аби виготовити відмінний продукт, ми повинні забезпечити найкращі інгредієнти. Інгредієнти NUTRILITE дійсно найвищої якості, і наші дієтичні добавки також. Ми дозволяємо природі допомагати нам вирощувати врожай і ніколи не використовуємо хімічних пестицидів або штучних добрив, натомість для відновлення грунту покладаємось на природні добрива та натуральні мінерали. Наші ферми лежать в основі цього специфічного підходу, що гарантує високий рівень якості.

Наші агрономи постійно випробовують нові сорти рослин і способи їх вирощування, аби збільшити вміст фітонутрієнтів у нашому врожаї. Деякі з наших інгредієнтів неможливо вирощувати на наших фермах через обмеження, які накладає клімат або грунт, тому ми розробили програму сертифікації ферм NutriCert™, щоб бути впевненими в тому, що всі ферми, які постачають нам сировину, відповідають найвищим стандартам якості й раціонального природовикористання. Аби гарантувати відмінну якість продукції торгової марки NUTRILITE, ми щомісяця здійснюємо тисячі тестувань і перевіряємо якість 145 екстрактів і сполук, що входять до складу нашого асортименту дієтичних добавок.

То чому ж ми приділяємо так багато уваги деталям, використовуючи при цьому дорожчі та більш трудомісткі методи, ніж звичайно? Тому що ми щиро віддані ідеї забезпечення найвищої якості інгредієнтів NUTRILITE, захисту довкілля та ощадного використання природних ресурсів.

Життя в

гармонії з

природою

NUTRILITE - це одна з провідних світових торгових марок дієтичних добавок, що виготовляє свою продукцію з використанням методів стійкого землеробства на фермах NUTRILITE, розташованих у США, Мексиці та Бразилії. Здійснюючи контроль над кожним етапом виробництва наших багатих на фітонутрієнти дієтичних добавок, ми щодня пропонуємо вам лише найвищу якість, на яку здатна сама природа.

Ранчо «Ель Петакал», Джаліско, Мексика: поєднання 566 гектарів родючого грунту з ідеальним кліматом. Виплеканий щедрим сонячним промінням і життєдайними дощами, наш урожай переповнений здоровими поживними речовинами. Ми також відводимо окремі ділянки землі для дослідження покращених сортів рослин і особливо вдалого врожаю.

Фазенда «Amway Nutrilite do Brasil», Убахара, Бразилія: це наша найбільша ферма (1660 гектарів). Ми вирішуємо більшість проблем, пов'язаних зі шкідниками і хворобами, профілактичними методами, природним чином підтримуючи належний баланс поживних речовин у грунті. Ми також тримаємо 300 голів рогатої худоби для забезпечення натурального добрива для вирощування потужного і здорового врожаю.

Ферма «Траут Лейк», штат Вашингтон, США: просто дивовижне місцезнаходження біля підніжжя Каскадних гір. Ферма NUTRILITE зрошується водою з річки Салмон, яка у свою чергу живиться від льодовика, і всі ресурси навколишньої долини раціонально використовуються у ході стійкого виробництва. Високі гори надійно захищають цей невеликий рай на землі від пестицидів і штучних добрив традиційного землеробства, а також від забруднювальних речовин сучасного світу.

Оптимально

використайте

свій потенціал

Продукція торгової марки NUTRILITE має на меті допомогти вам досягти свого найкращого стану. Дослідники Інституту здоров'я Nutrilite втілюють у життя філософію оптимального здоров'я Nutrilite, що представляє собою базову концепцію для розробки найбільш здорового способу життя.

Результати досліджень засвідчили, що для покращення життя потрібно позбутися нездорових звичок, кинути палити, регулярно робити фізичні вправи і харчуватися збалансованим раціоном. Проте це не так легко. На заваді стає напружений ритм нашого ділового життя, ми нерідко самі скорочуємо істотно важливий для нас нічний відпочинок, чим поглиблюємо стрес і обмежуємо здатність свого організму до відновлення.

Щодня ми все більше дізнаємось про вплив генетики на наше здоров'я у майбутньому. Високий кров'яний тиск, рак і хвороби серця нерідко є спадковими. Обізнаність про фактори ризику дозволяє нам краще контролювати своє здоров'я і знешкоджувати ці ризики. Оптимальне здоров'я означає не бездоганне здоров'я, а швидше налаштування способу життя з урахуванням його ритму, генетичної історії, потреби в сні та різноманітних стресів задля отримання найкращих результатів.

Належне харчування є першим кроком до оптимального здоров'я. Щоденне споживання всього розмаїття необхідних для організму продуктів харчування забезпечить належну підтримку імунної системи та його відновлення після щоденного пошкодження забруднювальними чинниками і стресом. Втілення філософії здоров'я NUTRILITE у наше щоденне життя є реальним кроком до пробудження бажання жити здоровим життям.