ПОЛОЖЕННЯ ПРО

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

САЙТУ NUTRILITE

Дата набуття чинності: 04.05.2015

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ NUTRILITE

У цьому Положенні про конфіденційність для відвідувачів сайту вказано, яким чином Amway GmbH, Banzstasse/Бенцштрассе 11-b-c, D-82178 Puchheim/Пуxхайм, Нiмеччина (надалі – «Amway») використовують персональні дані, зібрані або отримані від відвідувачів (надалі – «Відвідувачі») цього сайту (надалі – «Сайт»). У ньому вказується, яким чином ми можемо збирати або отримувати ваші персональні дані, види персональних даних, які ми можемо збирати, яким чином ми використовуємо, обмінюємось та захищаємо ці дані, як довго ми утримуємо ці дані, ваші права, та яким чином ви можете зв’язатися з нами стосовно нашої практики щодо захисту персональних даних і конфіденційної інформації.

 

Як ми можемо збирати або отримувати від вас персональні дані

Компанія Amway може у різні способи збирати або отримувати від вас персональні дані під час вашого користування сайтом компанії.

Ви можете надавати свої персональні дані або іншу інформацію, використовуючи різні канали зв’язку, які розміщуються на сторінці «Контактна інформація» сайту, наприклад, електронні адреси Amway, телефонні номери або діалогові форми.

Ми можемо використовувати кукі-файли (cookies) або подібні технології, які збирають певну інформацію про користування сайтом, коли ви заходите на сайт, переглядаєте його або користуєтесь ним. Кукі-файли є інформаційними файлами, які надходять до комп’ютера або мобільного пристрою, коли той використовується для відвідування сайтів. Ми не надаємо можливості третім сторонам поміщати кукі-файли на ваш пристрій. У наведеній нижче таблиці представлено короткий огляд кукі-файлів, які ми можемо використовувати, а також пояснення, для чого ми це робимо. Ми не розміщуємо жоден із цих кукі-файлів без вашої згоди.

 

Назва кукі-файлу

Функція

AMCV_###@adobe.org

Цей кукі-файл використовується для ідентифікації конкретного відвідувача

s_cc

 

Цей кукі-файл визначає, чи включені кукі-файли

s_ppv

Цей кукі-файл записує сайт, з якого переходить користувач (попереднiй сайт, що містить посилання на даний сайт)

s_sq

 

Цей кукі-файл містить інформацію про попереднє посилання, яке натиснув користувач

s_vi, s_fid

 

Цей кукі-файл надає ID конкретного відвідувача, час і дату зміни файлу

s_vnum,  s_invisit

Ці кукі-файли використовуються для запису кількості відвідувань сайту

Ви можете деактивувати кукі-файли у налаштуваннях свого браузера (напр., за функціями «Preferences» або «Internet Options» вашого браузера). Однак зверніть увагу на те, що деякі функції сайту можуть не працювати у звичному режимі, якщо ви деактивуєте кукі-файли.  Докладнішу інформацію про те, як управляти кукі-файлами або видаляти їх, дивіться на http://www.allaboutcookies.org/.

 

Види персональних даних, які ми можемо збирати

За допомогою кукі-файлів, перелічених вище у розділі «Як ми можемо збирати або отримувати від вас персональні дані», ми можемо збирати інформацію про ваше користування нашим сайтом, вашу IP-адресу, тип браузера та операційної системи. Також з метою опрацювання ваших покупок, здійснених в режимі онлайн, ми можемо збирати вашу платіжну інформацію, інформацію про ваші уподобання щодо продукції та купівельну поведінку.

Окрім цього, через канали зв’язку, які розміщуються на сторінці «Контактна інформація» сайту, ми можемо отримати вашу контактну інформацію, таку як ваше ім’я та прізвище, електронна або поштова адреса, номер телефону або факсу. Ви також можете добровільно надати інші дані, що стосуються вас, у зв’язку з вашими запитами або коментарями. Однак ми рекомендуємо вам надавати лише ті персональні  дані, які є необхідними для нас, щоб надати належну відповідь на ваші запити або коментарі.

 

Як ми використовуємо персональні дані, які збираємо

Ми використовуємо ваші персональні дані для (і) опрацювання ваших коментарів та запитів; (ii) удосконалення роботи сайту, зокрема покращення вашого досвіду користувача та (iii) визначення проблем із нашими серверами. Якщо ви вирішите не надавати нам ваших персональних даних, ми не зможемо забезпечити вам усі перелічені послуги.

 

Як ми можемо обмінюватися персональними даними

Компанія Amway не продає, не передає в оренду та не оприлюднює ваші персональні дані. Amway може обмінюватися вашими персональними даними тільки з:

  • oсобами в межах групи компаній Amway, яким обґрунтовано необхідно або бажано розголосити персональні дані;
  • oрганами влади та іншими третіми сторонами, якщо це вимагається законодавством або обґрунтовано необхідно для захисту прав, майна та безпеки інших осіб або компанії Amway.

 

Передача даних на міжнародному рівні

Ми можемо передавати персональні дані, які збираємо про вас, до афілійованих осіб Amway або інших підрозділів материнської компанії Amway – Alticor Inc. Деякі з них можуть бути розташовані в інших країнах, аніж країни, в яких було первісно зібрано ці дані.  Законодавство тих країн може не передбачати такий самий рівень захисту даних, як у країні, в якій ви первісно надали дані.  Якщо ми передамо ваші персональні дані до інших країн, ми будемо захищати ці дані, як зазначено у Положенні про конфіденційність та відповідно до чинного законодавства. Материнська компанія Amway, Alticor, Inc., сертифікована у рамках програми збереження конфіденційності «Безпечна гавань» («Safe Harbor»), як це визначено Міністерством торгівлі США, Європейською Комісією та Швейцарією щодо збору, зберігання, використання, передачі та інших способів опрацювання персональних даних, що передаються з Європейської економічної зони або Швейцарії до США. Ця програма визнана Європейською Комісією у її Рішенні 2000/520/EC як така, що забезпечує належний рівень захисту персональних даних. Докладнішу інформацію дивіться у Політиці конфіденційності «Безпечна гавань» корпорації Alticor за адресою: www.alticor.com/PrivacyPolicy.aspx . Щоб одержати докладнішу інформацію про нашу передачу даних на міжнародному рівні, відвідайте http://amway-europe.com/default.asp?zone=AboutAmway&lan=it&num=1.

 

Як ми захищаємо персональні дані

Ми підтримуємо належні технічні та організаційні засоби безпеки, розроблені для захисту персональних даних, які ви надаєте, від випадкового, незаконного або несанкціонованого знищення, втрати, зміни, доступу, розголошення або використання.

 

Як довго ми утримуємо персональні дані

Ми зберігаємо персональні дані так довго, як це необхідно для виконання функцій, для яких ми збираємо ці дані (див. вище у «Як ми використовуємо персональні дані, які збираємо»), за винятком, якщо іншого вимагає законодавство.

 

Посилання на інші сайти

Сайт Amway може містити посилання на інші сайти, створені третіми сторонами, політика щодо захисту персональних даних та інформації яких відрізняється від нашої. Ми не несемо відповідальності та не маємо фінансових зобов'язань за інформацію або політику щодо захисту конфіденційності, яка застосовується такими третіми сторонами. Ми рекомендуємо вам прочитати положення про конфіденційність всіх сайтів третіх сторін, перш ніж використовувати такі сайти або надавати свої персональні дані чи будь-яку іншу інформацію на такі сайти або через них.

 

Оновлення до Положення про конфіденційність для відвідувачів сайту

Компанія Amway залишає за собою право у будь-який час внести зміни до Положення про конфіденційність для відвідувачів сайту. Коли ми внесемо зміни до Положення про конфіденційність, ми оновимо дату набуття чинності, і такі зміни набудуть чинності одразу після розміщення на сайті. Ми рекомендуємо вам регулярно переглядати Положення про конфіденційність для відвідувачів сайту.

 

Ваші права

Ваші права згідно з чинним законодавством передбачають доступ до персональних даних, які ми опрацьовуємо щодо вас, право виправити, стерти або заблокувати такі персональні дані, а також право заборонити певні дії стосовно опрацювання цих даних. Для реалізації таких прав вам слід направити письмовий запит, використовуючи наші контактні дані, вказані нижче.

 

Як зв’язатися з нами

Якщо у вас є будь-які коментарі або запитання щодо Положення про конфіденційність для відвідувачів сайту, якщо ви бажаєте оновити інформацію, яку ми отримали від вас, або реалізувати свої права, ви можете зв'язатися з нами за електронною адресою місцевого представництва компанії infoua@amway.com Також ви можете написати на адресу: 

вул. К. Малевича, 87
03150, м.Київ, Україна